Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANIYOR

28 Ekim Pazartesi günü çelenk sunma ve Kaymakam Sedat Yıldırımın makamında tebrikleri kabul etmesiyle başlayan  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlanıyor. İlçemiz kaymakamlığı  29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Memiş Çelik, Tatbikat Merkezi Komutan vekili Piyade Albay Abidin Özdem, birim amirleri, çok sayıda vatandaş ve öğrenci […]

28 Ekim 2019 - 14:43 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANIYOR

28 Ekim Pazartesi günü çelenk sunma ve Kaymakam Sedat Yıldırımın makamında tebrikleri kabul etmesiyle başlayan  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlanıyor.

İlçemiz kaymakamlığı  29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Memiş Çelik, Tatbikat Merkezi Komutan vekili Piyade Albay Abidin Özdem, birim amirleri, çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı. Saygı duruşuna müteakiben İstiklal Marşı ile başlayan programda İlçe Kaymakamı Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Memiş Çelik ve Tatbikat Merkezi Komutan vekili Piyade Albay Abidin Özdem vatandaşları ve öğrencileri selamladı. Program sonrası Kaymakam Sedat Yıldırımın makamında tebrikleri kabul etti.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Salı günü Tuzgölü Anadolu Lisesinde saat 12:00 yapılacak etkinliklerle devam edecek.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER