Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu İlçemize Konferans İçin Geliyor

“Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından Uğur Işılak Kültür Merkezi’nde konferans düzenlenecek.   Belediye Başkanı  Memiş Çelik’in direktifleri doğrultusunda “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu konferansı verilecek. 17 Kasım Pazar günü saat 18:00’de gerçekleştirilecek olan “El-Emîn (SAV) konferansı Uğur Işılak Kültür Merkezi’nde verilecek. Sunucu ve  sanatçı Ahmet Kemal Bacak’ın sunumlarıyla […]

13 Kasım 2019 - 11:13 'de eklendi ve 514 kez görüntülendi.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu  İlçemize Konferans İçin Geliyor

“Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından Uğur Işılak Kültür Merkezi’nde konferans düzenlenecek.  

Belediye Başkanı  Memiş Çelik’in direktifleri doğrultusunda “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu konferansı verilecek. 17 Kasım Pazar günü saat 18:00’de gerçekleştirilecek olan “El-Emîn (SAV) konferansı Uğur Işılak Kültür Merkezi’nde verilecek.

Sunucu ve  sanatçı Ahmet Kemal Bacak’ın sunumlarıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Memiş Çelik “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’i anmak ve anlatmak amacıyla bu etkinliği düzenledik, Peygamber efendimizin doğumu ile başlayan mucizeler, O’nunla birlikte gelen İslam dini ile karanlıklar aydınlığa, çaresizlikler çareye, düşmanlıklar ve nefretler yerini sevgi ve mutluluğa bırakmıştır.

Güzel ahlakın dünyadaki en güzel örneği olan Peygamber Efendimizi daha iyi anlatabilmek, O’nu bir kez daha yâd edebilmek adına düzenlediğimiz konferansımıza tüm halkımız davetlidir. Mevlid-i Nebi Haftası’nın ilçemize, ilimize ve coğrafyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER