Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

TAKSİ DURAKLARI YENİLENDİ

Belediye Başkanı Memiş Çelik’in seçim vaatleri arasında yer alan taksi duraklarının yenilenme projesi hayata geçirildi.. İlçe genelinde tek tip tasarımla, görsel olarak daha modern ve güzel bir görünüme kavuşan taksi durakları hem taksi esnafından hem de vatandaşlardan beğeni topladı. Belediye Başkanı Memiş Çelik yürütülen proje ile ilgili yaptığı açıklamasında “İlçemizdeki taksi duraklarının iç ve dış […]

20 Kasım 2019 - 12:24 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.
TAKSİ DURAKLARI YENİLENDİ

Belediye Başkanı Memiş Çelik’in seçim vaatleri arasında yer alan taksi duraklarının yenilenme projesi hayata geçirildi.. İlçe genelinde tek tip tasarımla, görsel olarak daha modern ve güzel bir görünüme kavuşan taksi durakları hem taksi esnafından hem de vatandaşlardan beğeni topladı.

Belediye Başkanı Memiş Çelik yürütülen proje ile ilgili yaptığı açıklamasında “İlçemizdeki taksi duraklarının iç ve dış yapı değişimleri, taksi duraklarını daha kullanılabilir ve işlevsel bir hale getirebilmesine olanak sağlıyor. Taksi duraklarını yenileme adına yürüttüğümüz çalışmaların sonuna geldik, modern yapıların inşasıyla başlayan çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu.

Taksi duraklarının yenilenmesi projesinde taksici esnaflarımızla istişarelerde bulunarak istek ve önerilerini dinledik, projenin olgunlaşarak hayata geçirilmesine olanak sağladık, yenilenen taksi duraklarımız hem taksici esnafımıza hem de vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, esnaflarımız ilçemizin can damarlarıdır Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER