Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

UYGULAMA NOKTASI TAMAMLANDI

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Belediye Başkanı Memiş Çelik vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Şeyhkuyusu mahallesinde bulunan uygulama noktasının başka bir yere taşınması konusunda başlattığı girişimler tamamlandı, Mustafacık Mahallesinde yapımı tamamlanan uygulama noktası güvenlik güçlerimizin denetimlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde sürdürmelerine olanak sağlayacak.             AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Başkanı […]

13 Kasım 2019 - 11:41 'de eklendi ve 298 kez görüntülendi.
UYGULAMA NOKTASI TAMAMLANDI

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Belediye Başkanı Memiş Çelik vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Şeyhkuyusu mahallesinde bulunan uygulama noktasının başka bir yere taşınması konusunda başlattığı girişimler tamamlandı, Mustafacık Mahallesinde yapımı tamamlanan uygulama noktası güvenlik güçlerimizin denetimlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde sürdürmelerine olanak sağlayacak.

            AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Başkanı Memiş Çelik tarafından yapılan ortak basın açıklamasında “Hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda uygulama noktasının başka bir yere taşınması konusunda beraberce yürüttüğümüz çalışmaları tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Mustafacık Mahallesine taşınan uygulama noktası hem daha güvenli hem de vatandaşların zaruri ihtiyaçlarına yanıt verebilecek kapasitede. Belediyemiz tarafından yürütülen çalışmalarla bölgenin zemin tesviyesi yapıldı, dolgu malzemelerinin serilmesinin ardından asfalt serim çalışmaları tamamlanarak içerisinde hem güvenlik güçlerimizin hemde vatandaşlarımızın kullanabileceği tuvalet, mutfak ve bekleme salonu bulunan yaşam alanı uygulama noktasına kazandırıldı.

Güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye alındığı kontrol noktasının ilçemize ve güvenlik güçlerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz, uygulama noktasının ilçemize kazandırılma sürecinde verdiği desteklerden dolayı Kaymakamımız Sayın Sedat Yıldırım’a teşekkür ederiz.” dediler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER