Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

KIŞ TEDBİRLERİ ALINDI

Ülke genelinde etkili olmaya başlayacak olan kar yağışları öncesi Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından kış tedbirleri alındı. Vatandaşlarımızın yaşanacak olan kar yağışı öncesinde ve sonrasında mağduriyet yaşamamaları için “Kış tedbirleri” kapsamında düzenlemeler gerçekleştirildi. Belediye Başkanı  Memiş Çelik alınan kış tedbirleri sayesinde vatandaşlarımızın yağışlar öncesi ve sonrasında mağduriyet yaşamamaları için belediye ekiplerinin 7/24 esasına göre görev başında […]

05 Aralık 2019 - 12:38 'de eklendi ve 383 kez görüntülendi.
KIŞ TEDBİRLERİ ALINDI

Ülke genelinde etkili olmaya başlayacak olan kar yağışları öncesi Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından kış tedbirleri alındı. Vatandaşlarımızın yaşanacak olan kar yağışı öncesinde ve sonrasında mağduriyet yaşamamaları için “Kış tedbirleri” kapsamında düzenlemeler gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı  Memiş Çelik alınan kış tedbirleri sayesinde vatandaşlarımızın yağışlar öncesi ve sonrasında mağduriyet yaşamamaları için belediye ekiplerinin 7/24 esasına göre görev başında teyakkuz halinde olacaklarını ifade ederek “Meteoroloji raporları ilgili birimlerimiz tarafından saatlik olarak takip ediliyor, kış tedbirleri kapsamında rutin çalışmaların yanı sıra ilaveler yapılarak nöbetçi ekiplerimizde görev başında olacaklar, yaşanabilecek kar yağışları öncesi ve sonrasında karla mücadele ekiplerimiz gece, gündüz çalışmalarını sürdürecekler, karla mücadele, tuzlama, kar küreme çalışmaları faaliyetleri konusunda ekiplerimiz görevlendirildi.” Dedi.

Karla mücadele çalışmalarının yakinen takip edileceğini dile getiren Belediye Başkanı Memiş Çelik kış aylarının sorunsuz geçmesi için tüm ekiplerle birlikte görev başında olacaklarını dile getirdi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER