Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

BELEDİYE BAŞKANI MEMİŞ ÇELİK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Belediye Başkanı Memiş Çelik “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ilçemizde görev yapan basın mensuplarının gününü kutlayarak başarılar diledi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Belediye Başkanı Memiş Çelik kutladı “Görevlerini layıkıyla yerine getiren basın mensuplarının günlerini en kalbi duygularımla kutlar sağlık ve başarılar dilerim” dedi. Basın’ın çok hassas bir kavram olduğuna dikkat çeken Belediye […]

13 Ocak 2020 - 15:02 'de eklendi ve 286 kez görüntülendi.
BELEDİYE BAŞKANI MEMİŞ ÇELİK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Belediye Başkanı Memiş Çelik “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ilçemizde görev yapan basın mensuplarının gününü kutlayarak başarılar diledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Belediye Başkanı Memiş Çelik kutladı “Görevlerini layıkıyla yerine getiren basın mensuplarının günlerini en kalbi duygularımla kutlar sağlık ve başarılar dilerim” dedi.

Basın’ın çok hassas bir kavram olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Çelik “Zor ve meşakkatli bir sektörde var olma mücadelesi veren basın mensuplarının azimli çalışmalarını takdirle karşılıyorum, objektif, tarafsız, iddialara dayalı olmayan haberlerin kamuoyuna arz edilmesi, basının hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa edilen bu meslek, her türlü zorluklar altında icra ediliyor.

Gecesini gündüzüne katan, tüm olumsuz hava şartlarına rağmen en uygun fotoğraf karesini bulabilmek için belki de saatlerce bekleyen kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için büyük emekler sarf eden basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten dileklerimle kutlar sağlık ve başarılar dilerim” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER