Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Belediye Başkanı Memiş Çelik’ten Yarıyıl Mesajı

ÇELİK; “SİZLER BİZİM YARINLARIMIZSINIZ” 2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla birlikte Belediye Başkanı Memiş Çelik mesaj yayınladı. Eğitim ve öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla birlikte Belediye Başkanı  Memiş Çelik mesaj yayınladı. “Sizler bizim yarınlarımızsınız” diyen Belediye Başkanı Çelik; “Yarınlarımıza şekil verecek, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarak, her alanda daha güçlü […]

17 Ocak 2020 - 16:11 'de eklendi ve 315 kez görüntülendi.
Belediye Başkanı Memiş Çelik’ten Yarıyıl Mesajı

ÇELİK; “SİZLER BİZİM YARINLARIMIZSINIZ”

2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla birlikte Belediye Başkanı Memiş Çelik mesaj yayınladı.

Eğitim ve öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla birlikte Belediye Başkanı  Memiş Çelik mesaj yayınladı. “Sizler bizim yarınlarımızsınız” diyen Belediye Başkanı Çelik; “Yarınlarımıza şekil verecek, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarak, her alanda daha güçlü bir Türkiye’nin oluşmasının mimarları olacak olan Sevgili Öğrenciler;

Yoğun, yorucu bir dönemi geride bıraktınız, bugün alacağınız karneler sizlerin derslerinizde göstermiş olduğunuz performansların birer göstergesidir, yarı yıl tatili kendinizi dinlemeniz, eksiklerinizi tamamlamanız ve ikinci döneme iyi bir başlangıç yapabilmek adına büyük bir fırsat, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinizden şüphem yok. Başarı asla bir tesadüf değildir, kendiniz, aileniz ve ülkemiz için yarınlara hazırlandığınız şu günlerde eksikliklerinizi görerek çalışmaya devam ederek başarıyla ulaşacağınıza inancımız tam. Sizleri çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi her an hatırlayın. Tüm öğrenci kardeşlerime yeni dönemde sağlık ve başarılar diliyorum.

Kutsal Öğretmenlik mesleğini icra eden değerli Öğretmenlerimiz; Gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızın donanımlı birer bireyler olabilmesi için var gücünüzle özverili bir şekilde çalışmanızdan dolayı sizleri kutluyor ve tebrik ediyorum. Sorumluluk bilinciyle azimli, kararlı ve heyecanla icra ettiğiniz öğretmenlik mesleğinin bizlere ve öğrencilerimize ilham vermeye devam edeceğine inancım tam, yarınlarımızın yolunu aydınlatan siz değerli öğretmenlerimize görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi. 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER