Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UĞUR ATILGAN’DAN BİRİNÇİ DÖNEM MESAJI

Şereflikoçhisar İlçe  Millî Eğitim Müdürü Uğur ATILGAN  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde eğitim  öğretimin önemli bir parçası olan yarıyıl tatilinin tüm öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sevgili öğrencilerimiz, Elbette sizler bizim için  rakamlarla  ölçülemeyecek kadar değerlisiniz. […]

14 Ocak 2020 - 16:48 'de eklendi ve 403 kez görüntülendi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UĞUR ATILGAN’DAN BİRİNÇİ DÖNEM MESAJI

Şereflikoçhisar İlçe  Millî Eğitim Müdürü Uğur ATILGAN  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde eğitim  öğretimin önemli bir parçası olan yarıyıl tatilinin tüm öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Elbette sizler bizim için  rakamlarla  ölçülemeyecek kadar değerlisiniz. Ancak alacağınız karneler, emeklerinize biçilmiş birer karşılıktır. İşte bu sayede kendinizi değerlendirecek ve geleceğinizi daha güzel bir şekilde inşa edeceksiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki notlarınız ne olursa olsun hepiniz bizim için ayrı bir değerdesiniz ve ülkemizin geleceğinde çok büyük önem arz  etmektesiniz.”

Değerli meslektaşlarım,

 Eğitim ve öğretim dönemi boyunca 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir.

Meslektaşlarım, her an değişen dünyaya ayak uydurabilmek ve öğrencilerimizi vatan aşkıyla yarınlara hazırlamak için en büyük sorumluluk, hiç şüphesiz, bizlere düşüyor. Sorumluluk duygusuyla,  kararlılıkla ve iyi fikirlerin doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla öğrencilerimizin kültürle, bilimle, sanatla, başkalarıyla daha da önemlisi benlikleriyle aralarında sağlıklı bağlar kurmaları için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Velilerimiz,

Yarı yıl tatili boyunca öğrencilerimizin kendilerini tanımasına, geliştirmesine ve sosyalleşmesine katkı sağlayacak sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılımlarını teşvik ediniz. Bunun için de siz velilerimizden ve öğretmenlerimizden öğrencilerimizi kitap okuma, film izleme, müze ve tarihi mekan gezileri ile toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı destekleyici faaliyetlere katılma, dost, akraba ziyareti gibi faaliyetlere yönlendirmenizi özellikle istirham ediyorum.

Öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, Sevgili öğrencilerimizi güçlü yarınlara hazırlayan öğretmenlerimizi ve velilerimizi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER