Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kaymakam Sedat YILDIRIM’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Basın, bilginin doğru ve hızlı şekilde kamuoyuna aktarılmasında en güçlü araçtır.  Kamuoyunun ve toplumun bilgi edinmesinde, aydınlatılmasında basın önemli bir yer edinmektedir. İlçemizde de yerel basın bu yönüyle önemli bir misyonu yerine getirmekte, basın çalışanlarımız ise zor ve özverili şekilde görevlerini ifa etmektedirler. Haberin yazılı olarak kamuoyuyla daha hızlı paylaşılmasına olanak sağlayan, Şereflikoçhisarımızın tüm dünya […]

13 Ocak 2020 - 15:24 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.
Kaymakam Sedat YILDIRIM’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Basın, bilginin doğru ve hızlı şekilde kamuoyuna aktarılmasında en güçlü araçtır.  Kamuoyunun ve toplumun bilgi edinmesinde, aydınlatılmasında basın önemli bir yer edinmektedir. İlçemizde de yerel basın bu yönüyle önemli bir misyonu yerine getirmekte, basın çalışanlarımız ise zor ve özverili şekilde görevlerini ifa etmektedirler.

Haberin yazılı olarak kamuoyuyla daha hızlı paylaşılmasına olanak sağlayan, Şereflikoçhisarımızın tüm dünya ile iletişimde kalmasını sağlayan basın çalışanlarımız yayınladıkları haberler ile ilçemizi dijital ortamda milyonlarca kişi ile buluşturabiliyorlar.

Tarafsız, Doğru, İlkeli ve Objektif haber için 7 gün 24 saat görev yapan yerel basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, yürüttükleri bu kutsal görevlerinde başarılar dilerim. Dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER